ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

31.10.10 Dušičkové cvičení

Počasí přesně odpovídá datu v kalendáři, takže ať už Helowen nebo Dušičky, mlhy a pošmourno dopadly na náš kraj...
Na první hodině výcviku si někteří z vás vyzkoušeli naší novou kladinu a ti odvážnější i áčko, což je překážka pro sportovní kynologii vysoká 180cm a pejsek jí překonává způsobem - skok šplhem. Je pravda, že odvážných by bylo více, ale všem pejskům mladším než 1 rok jsem tuto překážku výslovně zakázala. Pár fotografií z poslušnosti pro vás pořídila Veronika od Badýska.
Při kynologickém výcviku jsme se nefotili, protože jsme měli plné ruce a pusy kokosek, ořechových košíčků a čokoládové bábovky od naší milé a hodné kamarádky! I přesto jsme však zvládli nácvik "jako u zkoušek".
A při štěňátkách bylo veselo. Zejména s velkým bobtailem Spicem v ponožkách :-) Všechno to fotil Petr od Jay-tho (čti Džej-týho), který přitom pozorně sledoval, jak správně se na pejsky mluví. Zvesela a v klidu!
Vaše Lenka
PS: Po této hodině jsem spěchala odvézt jednu z dcer na ortopedii a holkám na cvičišti jsem zatím nechala foťák. Těch snímků z nácviku obran stihly nacvakat tolik, že to opravdu musím pečlivě probrat, vytřídit a možná i okomentovat, takže se můžete těšit, ale dneska to nebude ;-)jít zpět


Správa webu