ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.cz







Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

24.06.16 Libochovické agility v podzámčí

V sobotu 28. května 2016 se v nedalekých Libochovicích konal závod s rozhodčím Petrem Dostálem. A ForPesácké výsledky jsou takovéto:

Agility L – 33 teamů
7. místo Barbora Loutocká a Alter Ego Breembark, 1 chyba, 5 trestných bodů
15. místo Petr Kalda a Arthur, 2 chyby, 16,96 trestných bodů
Eva Roušalová a Serena Perfecto Perro, DIS
Jumping L – 34 teamů
16. místo Petr Kalda a Arthur, 3 chyby, 21,74 trestných bodů
Barbora Loutocká a Alter Ego Breembark, DIS
Eva Roušalová a Serena Perfecto Perro, DIS
Zkouška LA1
Petr Kalda a Arthur, DIS
Zkouška LA2 – 16 teamů
1. místo Eva Roušalová a Serena Perfecto Perro, čistý běh
Barbora Loutocká a Alter Ego Breembark, DIS

Agility M – 11 teamů
1. místo Dan Pecháček a Cheynee Lenfir, čistý běh
Jumping M – 11 teamů
3. místo Dan Pecháček a Cheynee Lenfir, čistý běh
Zkouška MA2 – 6 teamů
2. místo Dan Pecháček a Cheynee Lenfir, čistý běh

Agility S – 19 teamů
2. místo Radomila Schmiedová a Barney, čistý běh
5. místo Dana Vojířová a Fatty HopTrop, 2,89 trestných bodů za čas
6. místo Arnošt Vojíř a A3Ch Annie ze Šanovského parku, 1 chyba, 5 trestných bodů
9. místo Radomila Schmiedová a Lizy, 1 chyba, 1 odmítnutí, 11,29 trestných bodů
10. místo Pavla Eliášová a Andy z Bílé cesty, 2 chyby, 11,77 trestných bodů
Jumping S – 20 teamů
2. místo Petra Vaverková a A3Ch Easter Elfie Koryfej, čistý běh
8. místo Pavla Eliášová a Andy z Bílé cesty, 2,42 trestných bodů
11. místo Radomila Schmiedová a Barney, 1 odmítnutí, 5,28 trestných bodů
13. místo Arnošt Vojíř a A3Ch Annie ze Šanovského parku, 2 odmítnutí, 11,29 trestných bodů
14. místo Dana Vojířová a Fatty HopTrop, 1 odmítnutí, 11,35 trestných bodů
Radomila Schmiedová a Lizy, DIS
Zkouška SA2 – 5 teamů
2. místo Pavla Eliášová a Andy z Bílé cesty, 1 chyba, 6,48 trestných bodů
3. místo Radomila Schmiedová a Barney, 2 chyby, 10 trestných bodů
Zkouška SA3 – 12 teamů
1. místo Arnošt Vojíř a A3Ch Annie ze Šanovského parku, čistý běh
Radomila Schmiedová a Lizy, DIS
Petra Vaverková a A3Ch Easter Elfie Koryfej, DIS
Dana Vojířová a Fatty HopTrop, DIS
Gratulujeme!
Vaše Lenka






jít zpět


Správa webu