ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.cz







Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

26.01.16 DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3)

Závodníci OSA ForPes se v sobotu, 9. ledna 2016, vydali do Terezína na první závod Zimního poháru agility DogFriends FITMIN Cup 2016. Posuzovala rozhodčí Ing. Alice Boháčová a naši si opět vedli skvěle. Dle součtových tabulek je OSA ForPes se získanými 104 body zatím na 1. místě z celkových 23 zúčastněných družstev! A výsledky jednotlivců jsou takovéto:

Agility L – 51 teamů
1. místo Martina Jírová a A3Ch Bree Czech Imp, čistý běh
Milan Jirásek a Accelerated Caddy Breembark, DIS
Barbora Loutocká a Alter Ego Breembark, DIS
Eva Roušalová a Serena Perfecto Perro, DIS
Milan Jirásek a Dag Valiant Mintaka, DIS

Jumping L – 51 teamů
1. místo Martina Jírová a A3Ch Bree Czech Imp, čistý běh
9. místo Milan Jirásek a Accelerated Caddy Breembark, 1 odmítnutí, 5 trestných bodů
Barbora Loutocká a Alter Ego Breembark, DIS
Eva Roušalová a Serena Perfecto Perro, DIS
Milan Jirásek a Dag Valiant Mintaka, DIS

Zkouška LA3 – 15 teamů
1. místo Martina Jírová a A3Ch Bree Czech Imp, čistý běh
Milan Jirásek a Dag Valiant Mintaka, DIS
Zkouška LA1 – 13 teamů
1. místo Eva Roušalová a Serena Perfecto Perro, čistý běh
11. místo Barbora Loutocká a Alter Ego Breembark, 2 chyby, 1 odmítnutí, 15 trestných bodů
Zkouška LA2 – 18 teamů
3. místo Milan Jirásek a Accelerated Caddy Breembark, 1 chyba, 1 odmítnutí, 10 trestných bodů

Agility M – 19 teamů
Milan Jirásek a A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů, DIS
Jumping M – 19 teamů
3. místo Milan Jirásek a A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů, čistý běh
Zkouška MA3
Milan Jirásek a A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů, DIS

Agility S – 34 teamů
2. místo Arnošt Vojíř a A3Ch Annie ze Šanovského parku, čistý běh
3. místo Martina Jírová a A3Ch Faroth z Lorienu Moravia, čistý běh

8. místo Dana Vojířová a Fatty Hop Trop, 2,9 trestných bodů za čas
15. místo Radomila Schmiedová a Barney, 1 odmítnutí, 11,31 trestných bodů
23. místo Pavla Eliášová a Andy z Bílé cesty, 2 chyby, 1 odmítnutí, 32,99 trestných bodů
Radomila Schmiedová a Lizy, DIS

Jumping S – 34 teamů
2. místo Arnošt Vojíř a A3Ch Annie ze Šanovského parku, čistý běh
3. místo Martina Jírová a A3Ch Faroth z Lorienu Moravia, čistý běh

7. místo Radomila Schmiedová a Lizy, 2,29 trestných bodů za čas
14. místo Dana Vojířová a Fatty Hop Trop, 1 chyba, 11,12 trestných bodů
17. místo Radomila Schmiedová a Barney, 2 odmítnutí, 16,43 trestných bodů
18. místo Pavla Eliášová a Andy z Bílé cesty, 1 chyba, 1 odmítnutí, 20,78 trestných bodů

Zkouška SA3 – teamů
4. místo Martina Jírová a A3Ch Faroth z Lorienu Moravia, 1 chyba, 5 trestných bodů
8. místo Arnošt Vojíř a A3Ch Annie ze Šanovského parku, 1 odmítnutí, 7,14 trestných bodů
10. místo Radomila Schmiedová a Lizy, 1 chyba, 8,33 trestných bodů
14. místo Dana Vojířová a Fatty Hop Trop, 2 odmítnutí, 24,21 trestných bodů

Zkouška SA2 – 10 teamů
6. místo Pavla Eliášová a Andy z Bílé cesty, 2 chyby, 14,71 trestných bodů
Radomila Schmiedová a Barney, DIS

K moc pěkným výsledkům GRATULUJEME!
Lenka a Vlaďka






jít zpět


Správa webu