ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

25.08.14 Poslední prázdninové zkoušky

V sobotu, 23. srpna 2014, na cvičišti ForPes proběhlo přezkoušení pejsků podle Zkušebního řádu Kynologické jednoty Brno. Zkoušky posuzovala rozhodčí Ing. Michaela Martinů, kladečem stop byla Romana Plívová, figuroval Jakub Klečka a celé akci „velela“ Veronika Knorrová. Z devíti nastoupených dvojic psovod-pes úspěšně složilo zkoušku osm. Při nástupu se paní rozhodčí mohla těšit nejen na výkony německých a belgických ovčáků, ale také na předvedení boxera, dvou malých kníračů a Shih-Tzu.
Zkoušku základní ovladatelnosti psa ZOP zvládlo všech šest předvedených pejsků a z „domácích“ to byli:
Emmet Deabei (Edík) plemene belgický ovčák groenendael s Jiřím Bayerem, 95 bodů známka Výborně,
Barbara z Granátové zahrady (Ria) plemene belgický ovčák malinois s Andreou Procházkovou, 93 bodů známka Výborně,
Micra plemene Shih-Tzu s Barborou Knorrovou, 91 bodů známka Výborně,
Daytona Flat Devils plemene německý boxer s Petrem Bubeníčkem, 72 bodů známka Dobře.
Zkoušku upotřebitelnosti psa I. stupně ZPU-1 složily Jana Rybínová a celočerná německá ovčanda Heidi z Pegironu a na zkoušku upotřebitelnosti psa II. stupně ZPU-2 jsem nastoupila já s paní Hollýkovou. Holly sice na stopě při horském povětří hodně ověřovala, ale nakonec jsme se vešly do limitu a skončily s body – stopa 70/poslušnost 86/obrana 93 a do výkonnostního průkazu nám přibyla již 25 zkouška z výkonu!
Poděkování patří všem za pomoc při přípravě a organizaci zkoušek a obzvláště Romče za šlapání, Kubovi za figurování a Janě za výborné jídlo. A velkou radost společně s Vlaďkou máme z našich svěřenců, kteří se dopracovali k pěkným výsledkům a zkoušky zvládli! Moc jim gratulujeme!
Vaše Lenka
PS: na snímku je Bára s Microu při tréninku agility v KK Zetor Brno


jít zpět


Správa webu