ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

09.06.14 Zkoušky NZŘ

V sobotu, 7. června 2014, se u nás na cvičišti konaly zkoušky z výkonu podle Národního zkušebního řádu. Rozhodčím byl pan Jiří Pružina, vedoucí zkoušek Barbora Knorrová, kladečem stop Romana Plívová a figuroval Jakub Klečka.
Nejšikovnější psí holčičkou dne byla černobílá Border Collie Moniky Panznerové, která i přes téměř tropické vedro zvesela splnila všechny obtížné cviky vrcholové zkoušky všestranného výcviku třetího stupně ZVV 3. Bonnie (vlastním jménem Astute Witch Bohemia Patrix) za oddíl pachových prací získala 94 bodů, za poslušnost 97 bodů, na obranách vybojovala 90 bodů a celkově byla ohodnocena známkou Velmi dobře!
Dalším úspěšnou dvojicí byl Zdeněk Čihák a jeho fenka Belgického ovčáka tervuerena Drinky Deabei. Oba na výchozím bodě stáli poprvé v životě a zkoušku základní ovladatelnosti psa ZZO splnili na 53 bodů a známku Výborně.
Zkoušku speciálního výcviku - psa stopaře prvního stupně se mnou splnila Jindrovo Západosibiřská lajka Kira (vlastním jménem Agie Beskydské hvozdy), která si poslušnost trochánku odbyla a získala 72 bodů, ale stopu odčuchala za pěkných 90 bodů.
Jana Rybínová se svojí fenkou Německého ovčáka Eimi z Pegironu s přehledem zvládla zkoušku ZM a trochu tak zavzpomínala na časy dávno minulé... :-) Janě také patří velké poděkování za výborné jídlo, které pro všechny zúčastněné obstarala. Děkujeme!
A na závěr chci poděkovat za účast Barboře Loutocké, které zkouška ZZO s Bernským salašnickým psem Arthurem utekla jen o 3 body. Bára totiž byla statečná a na zkoušku nastoupila téměř bez jakýchkoliv tréninků, neboť Arthur je náš závoďák - agiliťák a šli to spolu jen zkusit ;-)
Vaše Lenka


jít zpět


Správa webu