ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czFotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

26.05.14 Zkoušky IPO

V sobotu, 24. května 2014, se u nás na cvičišti konaly zkoušky z výkonu podle Mezinárodního zkušebního řádu IPO. Rozhodčím byl pan Josef Prášil, vedoucí zkoušek Barbora Knorrová a figuroval Jakub Klečka. Pachové práce jsme se svými pejsky jeli splnit až na vrcholky Krušných hor a poslušnosti a obrany proběhly na cvičišti ForPes.
Kuriozitou těchto zkoušek byla paní Hollýková, která teprve ve svých osmi letech zdárně pochopila, že všechny tři aporty, které jsou obsahem zkoušky IPO 1, což jsou aport volný, aport přes překážku a aport přes šikmou stěnu, musí přinést a odevzdat do mých rukou. Všem kamarádům a známým, kteří věděli jaké mám "trable" s aportováním paní Hollýkové vzkazuji, že "už to máme v kapse" a díky "univerzitě třetího věku" můžeme pokračovat dál :-) Velké poděkování za tento náš posun do vyššího levelu patří Vlaďce, která měla se mnou a s Holly velkou trpělivost!
Ovšem další překvapení na zkouškách nám všem nachystal Vlaďky GouGou. Pes, který má ve svém výkonnostním průkaze zapsány vrcholové zkoušky a celkem jich složil 33, tentokrát "propadl" z poslušnosti na zkoušce IPO - ZTP. Jak je vidět, i psi mají své dny ;-) (...anebo to možná bylo tím, že Vlaďka mu již vloni na podzim slíbila, že už ho na žádnou zkoušku "tahat" nebude a GouGou si ten slib prostě pamatuje...)
Výsledky zkoušek:
Vlaďka Kozárová a Dancing Queen of Borders Sweetwood IPO - ZTP
Jana Rybínová a Eimi z Pegironu IPO - ZTP
Lenka Knorrová a Holly Jarbo IPO 1
Jana Rybínová a Heidi z Pegironu SPr 3
Vaše Lenka


jít zpět


Správa webu