ForPes - kynologický klub Teplice

602 769 135
733 598 789
732 407 741
Dubská 602
Teplice
info@forpes.czYoutube Forpes  Facebook Forpes

Fotoknihovna ForPes Teplice

Novinky

03.12.13 Tip na psí vánoční dárek pošesté... tentokrát opět pro pánečky!

Máte rádi knihy? Knihy, ze kterých se dozvíte, proč váš pejsek dělá právě to či ono? Pokud ano, čtěte dál :-)
Samozřejmě, že je spousta spisovatelů a spousta knih, jejichž hlavním tématem je kynologie. Některé knihy jsou dobré, jiné zajímavé, některé obojí a některé bohužel takové nijaké...
Pro lepší orientaci vám přinášíme tipy na několik dobrých autorů, kteří snad nikdy nezklamou a vždy mají svým čtenářům co říct.
Mezi nejznámější patří norská cvičitelka a chovatelka Turid Rugaas, která se více jak 40 let věnuje komunikaci psů. Mezi její vyhlášené knihy patří Konejšivé signály – na jedné vlně s vaším psem, Štěkání – zvuk psí řeči, nebo třeba Tahání na vodítku. Dalšími vyhlášenými autorkami jsou Jane Killionová – Jak trénovat nemožného psa, Pat Millerová – Pozitivní metody výchovy psa, Jean Donaldsonová – Lidé a psi: Střet kultur, Od sebe!, nebo Leslie McDevittová – Poslušnost i bez vodítka. Z těch českých se zejména problémovému chování psů dlouhodobě věnuje a píše o něm Ivo Eichler. Ze sportovní tématiky v oblasti agility se zajímavé věci dočtete od Martiny Klimešové, Susan Garrettové, Kariny Divišové a Martiny Podešťové, o dogdancingu pěkně píše Kateřina Lerlová, o obedience Lucia Stemmerová a klikr trénink nacvičíte s Mortenem Egtvedtem a Cecilií Køste. Tak vybírejte… Autory a jejich publikace snadno naleznete ve vašem oblíbeném knihkupectví.
Vaše Lenka


jít zpět


Správa webu